Artech > O nas

O firmie


Zakłady Artykułów Technicznych "ARTECH" Sp. z o.o. w Łodzi.


Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4 Slideshow Image 5 Slideshow Image 6 Slideshow Image 6 Slideshow Image 7 Slideshow Image 8


   Już od 1881 roku służymy naszym Klientom wiedzą i doświadczeniem w wyposażaniu firm produkcyjnych, magazynów, firm dostawczych, warsztatów i fabryk. Dzięki temu dysponujemy potencjałem, umożliwiającym zaspokojenie potrzeb obecnych i przyszłych Partnerów naszej firmy.


medal

Jako firma produkcyjno usługowa zostaliśmy wyróżnieni statuetką Lidera Przedsiębiorczości 2016. Jest to nagroda przynzawana dla aktywnych, innowacyjnych, konkurencyjnych i dynamicznie rozwijających się firm, działających na terenie całego kraju.

lider2016

Dynamiczny rozwój firmy został dostrzeżony na arenie krajowgo biznesu i zaowocował przyznaniem tytułu Geparda Biznesu 2015.

gepard2015

Zostaliśmy wyróżnieni przez program Analiz Należności Euler Hermes za zachowanie najwyższych standardów płatniczych w 2015 roku. Wyróżnienienie tym bardziej cenne, ponieważ przyznawane dla rzetelnych partnerów biznesowych, uzyskujących w danym roku najwyższy Wskaźnik Moralności Płatniczej.

zlotyplatnik2015

   Pojemniki plastikowe, pojemniki transportowo-magazynowe, pojemniki warsztatowe, pojemniki na odpady niebezpieczne, walcowanie drutów na zimno, to tylko część bogatej oferty handlowej Zakładów Artykułów Technicznych "ARTECH" Sp. z o.o.
Domeną naszej firmy, jest nie tylko sprzedaż produktów przydatnych w praktycznie każdej firmie, ale kompleksowa obsługa obejmująca doradztwo, wykonanie, dostawę, obsługę serwisową.

polish-product

   Naszą dewizą jest rozpoznanie i spełnianie indywidualnych potrzeb Klienta w zakresie systemów produkcji
i logistyki wewnętrznej. Dlatego poza produktami standardowymi, wykonujemy wyroby zgodnie ze specyfikacją techniczną i wymaganiami naszych Klientów.

polish-product

   Ciągły rozwój firmy możliwy jest dzięki pozykiwaniu nowych środków i dofinansowań, jak choćby na termomodernizację budynku portierni Zakładów Artykułów Technicznych " ARTECH " Sp. z o.o. w Łodzi przy
ul. Wersalskiej 54. Wartość ogólna zadania 68.000,- zł. Pożyczka w wysokości 95% na dofinansowanie zadania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w kwocie 64.600,- zł.
Zakres projektu obejmuje: wymianę pokrycia dachowego, docieplenie budynku, wymiana okien i drzwi, wymiana zaworów grzejników.

woj

   Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej oraz do odwiedzenia Naszego sklepu firmowego mieszczącego się w siedzibie firmy w Łodzi przy ulicy Wersalskiej 54.
Nasi specjaliści techniczno-handlowi są do Państwa dyspozycji pn-pt w godzinach 700 - 1600 i chętnie odpowiedzą na Państwa pytania oraz rozwiążą Państwa problemy techniczne.