Artech > Oferta > Skrzynie PP, PE, HDPE

Skrzynie plastikowe

NOWOŚĆ !!!

300-1Pojemnik Euro 300-1

NOWOŚĆ !!!

300-5Pojemnik Euro 300-5

NOWOŚĆ !!!

410-1Pojemnik Euro 410-1

NOWOŚĆ !!!

410-5Pojemnik Euro 410-5

Pojemniki i pokrywy posiadają atest PZH na kontakt z artykułami spożywczymi. Na pojemnikach typu Euro możemy wykonać nadruki metodą gorącego stempla(hot-print).
Inne kolory pojemników możliwe po uzgodnieniu.

pojemnik Euro pojemnik Euro pojemnik Euro pojemnik Euro

Pojemnik typu: Euro 300-1

wymiary zew.: 600x400x300 mm
wymiary wew.: 565x367x297 mm
waga: 3,11 kg
pojemność: 44 dm3
nośność: 50 kg
materiał: PP
zakres temperatur: -20 oC do + 60 oC
kolory: biały, szary, niebieski, zielony, czerwony, żółty

Skrzynie z tworzywa sztucznego

skrzynka plastikowa EURO - przykład

Szeroki wybór skrzyń plastikowych prosto od polskiego producenta - oferujemy pojemniki w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Produkowane przez nas skrzynie uzyskały wszystkie niezbędne atesty Polskiego Związku Higieny na kontakt z produktami żywnościowymi oraz tłuszczami. Dzięki temu, idealnie sprawdzą się przy transporcie warzyw i owoców.


Tylko u nas znajdą Państwo tak szeroki asortyment skrzyń z plastiku. Oferujemy pudełka o różnych nośnościach (12-50 kilogramów), pojemnościach (28-67 dm sześciennych), a także wymiarach. U nas kupią Państwo skrzynie wykonane z trwałych materiałów najwyższej jakości, takich jak polipropylen czy polietylen, które zapewnią doskonałą wytrzymałość na ekstremalne temperatury.

Pojemniki plastikowe EURO

Bogaty wybór wymiarów pojemników oraz kolorów - na zamówienie wykonamy także reklamujące Państwa firmę personalizowane nadruki na pojemnikach typu EURO! U nas wybiorą Państwo idealny pojemnik EURO dla swoich potrzeb - standardowa paleta barw może zostać poszerzona o dodatkowe propozycje kolorystyczne. W sprzedaży posiadamy również akcesoria, jak na przykład wózki EURO o nośności do 250 kilogramów.